Separator

Feng Shui po polsku

Feng Shui to starożytna wiedza o życiu w harmonii ze środowiskiem naturalnym. Podstawowym elementem naszego środowiska jest energia Qi. Sztuka Energetycznego Feng Shui polega na pokierowaniu energią Qi w taki sposob, aby stworzyć harmonię w naszym otoczeniu.
Qi to wielowymiarowa energia, która działa we wszystkich dziedzinach naszego życia. Dharma Qi to stworzenie kosmicznego porzadku poprzez konstruktywne użycie energii.
Konsultant Energetycznego Feng Shui to mistrz energetyczny, który transformuje negatywne energie. Energie takie mogły powstać poprzez trudne, lub tragiczne przeżycia osób mieszkających w tych  pomieszczeniach, lub ich poprzedników.

Feng Shui w domu

Feng Shui pomaga nam stworzyć optymalną przestrzeń życiową w granicach naturalnego porządku.
Energetyczne Feng Shui to akupunktura przestrzeni, która umożliwia uwolnienie zablokowanej energii. Poprzez doprowadzenie Qi do wszystkich części domu i jego zakątków, zmienia się całkowicie engetyka tych pomieszczeń.
Jakość energii ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie, pomyślność w związkach i rozwój kariery.

Feng Shui w biznesie

Chcesz, aby Twoja firma rozwijała się pozytywnie?
Chcesz mieć dobrych pracowników i zadowolonych klijentów?
Chcesz wzmocnić atrakcyjność pomieszczeń Twojej firmy?

Sukces może przejawić się w wielu aspektach jak np. harmonijna atmosfera,  lojalność w stosunku do firmy, większe obroty, większe dochody.

O sukcesie firmy decyduje nie tylko jakość produktu, ale również wizerunek firmy i atmosfera panująca w jej pomieszczeniach. Dobra aura firmy działa jak magnez. Warto jest więc przyjrzeć się bliżej energetycznym czynnikom.

Usuwając destruktywne aspekty, zakłócające przepływ energii, stwarzamy przestrzeń dla pomyślnego rozwoju naszej działalności i realizowania naszych wizji. W taki sposób powstaje atmosfera, która wspiera dobre samopoczucie i sukces.

www.dantra.net


 


Copyright © 2011 by Dantra Schmaus